Opolskie na Rowery

20 maja 2022

Województwo Opolskie wspólnie ze znanym blogerem, podróżnikiem i oczywiście wielkim pasjonatem turystyki rowerowej SuperGlob Przemysław Supernak jest w trakcie opracowania przewodnika po najciekawszych trasach rowerowych województwa opolskiego.

Będzie wiele ciekawych i bardzo praktycznych informacji, które ułatwią podróż na rowerze.

W przewodniku znajdzie się 25 najciekawszych tras po wszystkich powiatach naszego regionu. To gotowe przepisy na udane wycieczki. Pojeździmy po okolicach Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, Borów Niemodlińskich, Jeziora Turawskiego, Nyskiego i Otmuchowskiego, Góry św. Anny, Gór Opawskich i po wielu innych, bardziej i mniej znanych terenach.
Sporo tras przyrodniczych i terenowych, ale również prostych wycieczek prezentujących atrakcje i zabytki Opolszczyzny. Dla każdego coś miłego. Będą szczegółowe opisy tras i ciekawych miejsc, dokładne mapy oraz tracki gpx do każdej trasy.
25 wycieczek to mało? Na dobry początek wystarczy, a jeśli wydawnictwo Wam się spodoba, kto wie - może uda się namówić Urząd Marszałkowski na drugą część.
Nowych tras na pewno nie zabraknie. Opisy tras będą gotowe do końca maja.
Potem jeszcze tylko wybór wydawnictwa, które słowo zamieni w ciało, czyli w drukowaną wersję i w lecie przewodnik powinien trafić w Wasze ręce.
Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst
https://www.facebook.com/OpolskienaRowery/, https://www.facebook.com/superglob1
 

 

Czytaj również